Siko Music Fest 2019

8. – 9. 6. 2019, Hotel Orlík

 

Milé kolegyně, milí kolegové,

další ročník SIKO víkendu se blíží a tak jsme se rozhodli vám zde postupně předávat důlěžité informace. Věříme, že se opět po roce sejdeme v požehnaném počtu a společně prožijeme další nezapomenutelný víkend. Těšíme se na další společné setkání v krásném prostředí Orlické přehrady.

Pro ty z vás, kteří se letos nemohou zúčastnit, uvádíme termín pro následující rok: 13. – 14. 6. 2020

Registrace probíhá do 30. 4. 2019, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve! Registrujte se ZDE.

 • Veškeré změny, nebo zrušení účasti lze učinit do 17. 5. 2019. Využijte přihlašovacích údajů, které vám přišly mailem při potvrzení vaší registrace.
 • V případě ZRUŠENÍ ÚČASTI od 17. 5. 2019 vám bude účtován storno poplatek za ubytování (až 850,- Kč/noc).
 • Do 31. 5. vám mailem zašleme Informace pro účastníky SIKO víkendu 2019, včetně seznamu účastníků a rozpisu ubytování.

KDY:

8. – 9. 6. 2019

KDE:

Hotel Orlík, Vystrkov 179, 262 72 Kozárovice

WEB: www.hotelorlik.cz

RECEPCE: Po – Ne  7:00 – 22:00

tel.: +420 602 359 388; e-mail: recepce@hotelorlik.cz

GPS:49°32 ́49.683″N, 14°9 ́12.052″E

DOPORUČENÁ TRASA:

- směr z Brna – po dálnici D1, exit Humpolec, dále po silnici č. 19 směr Pelhřimov – Tábor – Milevsko; za přehradou doprava směr Orlík n./Vltavou – Kožlí, jedete stále po hlavní, vjedete do lesa, ve kterém odbočíte doprava dle ukazatelů Hotel Orlík.
- směr z Prahy / z Písku – po dálnici R4 („strakonická“) do obce Chraštice – Chraštičky, zde odbočíte směr Kozárovice. Za obcí Kozárovice (cca 2,9 km) jedete stále po hlavní, vjedete do lesa, ve kterém odbočíte vlevo dle ukazatelů Hotel Orlík.

DOPRAVA:

Stejně jako v loňském roce nebudeme organizovat autobusy ani zasedací pořádek do aut. Použijte, prosím, služební auta nebo auta soukromá. Při plném vytížení aut (4 lidé) bude proplaceno kilometrovné. V případě potřeby si nezapomeňte zakoupit 10ti denní dálniční známku (pro CZ i SK). Doklad o zaplacení dálniční známky přiložte k vyúčtování cestovního příkazu.

REGISTRACE NA MÍSTĚ:

Registrace na SIKO víkend probíhá v recepci hotelu Orlík a to již od pátku. Pokud tedy dorazíte o den dříve, využijte této příležitosti a registrujte se hned při příjezdu. Přístup do uvedených prostor a nárok na hrazené občerstvení mají pouze účastníci jasně označení žlutou páskou, kterou dostanete při registraci.

Registrace otevřena:

PÁTEK 7. 6.:  14:00 – 20:00
SOBOTA 8. 6.: 09:00 – 18:00

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ:

Ubytování je každoročně nejdiskutovanější záležitostí. Věřte, že bychom rádi vyhověli požadavkům, které na nás v tomto ohledu kladete, ale bohužel s rostoucím počtem poboček a účastníků je nesnadné najít hotely s požadovanou kapacitou, dostupností a adekvátními prostory pro realizaci programu, tak abychom mohli uspokojit všechny účastníky. Počet přihlášených účastníků pravidelně převyšuje kapacitní možnosti hotelů. Proto jsme každoročně nuceni hledat různé kompromisy.

Orlickou přehradu jsme nevybrali náhodou. Siko před rokem otevřelo novou administrativní budovu v Čimelicích, kterou řada z vás ještě neviděla. V rámci SIKO víkendu jsme se rozhodli představit vám ji osobně. Nicméně výběr lokací v této oblasti je velmi limitující. Z daných možností jsme se nakonec rozhodli pro hotel Orlík, který nabízí relativně velkou kapacitu, kvalitní zázemí a servis, ale i dobrou dostupnost z Čimelic a zejména ničím nerušený klid uprostřed lesů a současně na břehu přehrady. Věříme, že se vám zde bude líbit.

Kapacita hotelu Orlík je omezená (celkem 212 vč. přistýlek). Rooming bude sestaven podle těchto kritérií: místo bydliště, počet nocí, pohlaví účastníků, stejná pobočka. Nicméně počet lůžek na pokojích a celková kapacita neodpovídá celkovému počtu zaměstnanců na jednotlivých pobočkách. Ve výjimečných případech se tedy může stát, že budete ubytováni s kolegou z jiné pobočky. V případě změny počtu účastníků na poslední chvíli může dojít k drobným změnám. Bude-li volná kapacita, je případně možné na recepci domluvit jiné ubytování.

Ubytování ve vlastním stanu
Kapacitu navýšíme spaním ve vlastním stanu, sociální zařízení zajištěno v hotelu. Proto se obracíme s prosbou na kolegy, aby využili tuto možnost stanování a spaní na hotelu přenechali kolegům ze vzdálenějších míst. Stanování je určeno pro všechny účastníky, kteří bydlí v okolí, ale i pro zájemce z ostatních poboček, kteří rádi stanují. Jako kompenzaci všichni „stanující“ obdrží lahev sektu.
Pro ty, kteří bydlí v blízkém okolí hotelu Orlík (do 30 km od hotelu Orlík, platí dále pro: Písek, Příbram, Milevsko), a chtějí na SIKO víkendu spát, bude stanování pravděpodobně jediná možnost.

Odvoz domů
Pro ty, kteří bydlí v blízkém okolí (do 30 km od hotelu Orlík, platí dále pro: Písek, Příbram, Milevsko) a nechtějí spát ve stanu, bude zajištěn noční svoz dle jmenného seznamu v předem určených časech.

Děkujeme všem předem za pochopení.

Po ukončení registrace (30. 4.) budeme mít přesné podklady k tomu, abychom mohli vytvořit rozvrh ubytování a rozpis nočních svozů, se kterým budete seznámeniTímto prosíme všechny o shovívavost a trpělivost.

Hotel Orlík:
- nástup pátek (check-in): od 14:00
- nástup sobota (check-in): od 07:00
- vyklizení pokojů (check-out): do 10:00
- snídaně (restaurace hotelu Orlík): 8:00 – 10:00; v neděli prodloužena do 11:00
- parkování: vždy u vašeho místa ubytování
- vstup zvířat: do areálu + restaurace – na vodítku bez poplatku; ubytování ANO kromě luxusních vil (7,9,10,12): 200,-/noc (400,-/noc hl. budova). Pokud plánujete vzít s sebou domácí mazlíčky, prosím o nahlášení dopředu na mail: siko@medievum.cz

Sportoviště a wellness služby hotelu Orlík:
Venkovní sportoviště: 2x beachvolejbalové hřiště, 2x hřiště – tenis/fotbal/nohejbal
Wellness (v suterénu hotelu): 2x sauna, bazén, posilovna, vířivka – v rámci ubytování zdarma
Možnost objednat si masáže (nutná rezervace min. 1 den předem na hotelové recepci)

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ V PÁTEK 7. 6.:
S ohledem na vzdálenost některých poboček, jsme vybrali ty, které mají možnost ubytovat se o den dříve zdarma: Košice, Poprad, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Martin, Žilina, Prievidza, Nitra, Trnava, Trenčín, Bratislava Galvaniho, Bratislava Lamač, Ostrava, Vsetín. Při registraci si nezapomeňte vyzvednout poukázku na páteční večeři na recepci.
Ubytování hrazené firmou budou mít dále všichni účastníci pátečního „Setkání s Tomášem Valou“.
Ostatní pobočky si páteční ubytování hradí sami. Cena: 400,- až 850,- Kč (dle kategorie ubytování). Platí se na recepci.

V SOBOTU 8. 6. je ubytování pro všechny ZDARMA.

HARMONOGRAM:

Pátek 7. 6. 2019
14:00 – 20:00 Příjezd, ubytování a registrace na SIKO víkend (recepce)
14:00 – 19:00 Sportovní aktivity dle individuálního zájmu (recepce)
20:30 Letní kino (Pártystan)

Sobota 8. 6. 2019
08:00 – 10:00 Snídaně (pro příchozí v pátek; restaurace)
10:00 – 14:00 Exkurze (pro přihlášené – pobočka Siko Čimelice)
11:00 – 14:00 Oběd (pro přihlášené – pobočka Siko Čimelice)
14:00 – 15:00 Příjezd a registrace (hotel Orlík)
od 15:00 Zahájení SIKO víkendu 2019 (hotel Orlík)
15:00 – 16:00 Prezentace Tomáš Vala; společná fotografie
16:00 – 19:00 Program (Jóga, Beachvolejbal, Tenis/Fotbal/Nohejbal, Běh, Relax na pláži, Projížďka na motorovém člunu, Workshop s Tomášem Valou apod.)
16:00 – 20:00 Fotokoutek
od 18:00 Raut
19:00 – 23:00 Siko Music Fest (Timbre Music 19.00; Movebreakers 21:30)
od 23:00 DJ Afterparty

Neděle 9. 6. 2019
08:00 – 11:00 Snídaně
Vyklizení pokojů (check-out): do 10:00

PROGRAM:

Účast na všech aktivitách je dobrovolná, určena pro všechny zájemce a výlučně na vlastní zodpovědnost. Přednost mají ti, co se na konkrétní aktivitu přihlásili dopředu v rámci své registrace na SIKO víkend 2019. Pokud ale nebude naplněna kapacita, mohou se zúčastnit i ostatní zájemci. S ohledem na vámi zvolenou kombinaci aktivit si, prosím, dopředu rozmyslete, na jaký konkrétní čas se u jednotlivých aktivit na místě zapíšete.

Změna programu je vyhrazena s ohledem na počasí a změny v počtu účastníků.

PÁTEK ODPOLEDNE: hotel Orlík

Pokud jste se rozhodli dorazit již v pátek, můžete dle vlastního zájmu využít zdejší sportoviště – beachvolejbal, tenis, nohejbal/fotbal. Sportovní ani jiné aktivity či program nejsou v tuto dobu organizovány dopředu. Na místě budou k dispozici časové rozpisy, kam se spolu s kolegy můžete zapsat tak, jak se vám to hodí nejlépe.

SOBOTA DOPOLEDNE (10:00 - 14:00): Čimelice – plánované exkurze

Ti z vás, co ještě neměli možnost prohlédnout si nové prostory administrativní budovy v Čimelicích, mají jedinečnou příležitost. Malá ochutnávka – Po stopách vzniku SIKA. Prohlídky jsou dobrovolné a probíhají v časech od 10:00 – 14:00. Pokud jste se zapomněli přihlásit, veškeré změny v registraci na SIKO víkend můžete provádět do 17. 5 2019 prostřednictvím vašich přihlašovacích údajů, které jste obdrželi po registraci na váš e-mail.

Exkurze v Čimelicích (10:00 – 14:00) -  pouze pro přihlášené zájemce v rámci registrace na SIKO víkend, rozpis skupin vytvoříme po ukončení registrace a zašleme vám mailem.
Oběd v Čimelicích (11:00 – 14:00) - pouze pro přihlášené zájemce v rámci registrace na SIKO víkend, ostatním oběd nebude zajištěn.

Pokud nechcete přijet před začátkem SIKO víkendu do Čimelic, můžete přijet rovnou na hotel Orlík, kde bude zahájen oficiální program od 15:00 hodin. Do té doby bude provoz hotelu omezen z důvodu příprav – bez jakéhokoliv občerstvení.

 

SOBOTA ODPOLEDNE (od 15:00): hotel Orlík

Program bude zahájen od 15:00 v hotelu Orlík. V průběhu odpoledne si můžete zasportovat, relaxovat na nedaleké pláži nebo využít možnosti potkat se s Tomášem Valou na workshopu. Je-li potřeba, konkrétní čas aktivity si zapíšete na místě.

Workshop s Tomášem Valou na jakékoliv téma  
Máte podněty, otázky, nejasnosti? Využijte příležitosti a potkejte se osobně na Orlíku s Tomášem Valou. Ptát se můžete i anonymně přes mobilní aplikaci. Přesnější časový harmonogram upřesníme na základě registrace.

Relax na pláži (kdykoliv)
Užijte si pohodu na pláži a načerpejte energii do dalších dní. Občerstvovací stánek s nápoji zajištěn.

Projížďka na motorovém člunu (16:00 – 19:00), pláž
Pokud máte zájem svést se na motorovém člunu, neváhejte! Kdy budete mít další příležitost?! Projížďka na motorové lodi pro cca 8 osob po Orlické přehradě – výhledy na zámek i Žďákovský most. Konkrétní čas si zapíšete na místě.

Relax u bazénu (kdykoliv)
Můžete jen tak lenošit na lehátkách nebo si zahrát badminton, plážový tenis či petangue, přitom poslouchat hudbu, popíjet a bavit se s ostatními.

Procházky po okolí (kdykoliv)
Hotel Orlík se nachází uprostřed lesů, na kraji Orlické přehrady a zdejší okolí nabízí příjemné a ničím nerušené toulky přírodou. Bližší informace budou na Infostánku či na recepci.

Jóga(16:00 – 16:45; 17:00 – 17:45)
Protáhněte si svaly, zklidněte mysl a užijte si lekci jógy. Přibalte si sportovní oděv a podložku (není podmínkou, 20 ks bude k zapůjčení). Konkrétní čas lekce si zapíšete na místě.

Běh (16:00 – 16:45)
Proběhnout se můžete kdykoliv, ale jestli máte chuť dát si trochu do těla, vyběhnete společně jako skupinka s lektorem. Nebude chybět rozcvička ani závěrečný strečink a pár dobrých rad nejen na závěr.

Beach volejbal (16:00 – 17:10; 17:20 – 18:30)
Máte-li chuť zkusit oblíbený letní sport, zlepšit své více či méně pokročilé dovednosti, poměřit síly s kolegy a užít si písku dosyta, jen směle do toho! Máme k dispozici 2 hřiště. Konkrétní čas lekce si zapíšete na místě.

Tenis / Nohejbal / Fotbal (16:00 – 19:00)
Další 2 víceúčelová hřiště nabízí zahrát si tenis či nohejbal, fotbal dle zájmu. Dle konečného počtu zájemců vytvoříme rozpisy a konkrétní čas si zapíšete na místě.

SOBOTA VEČER (od 19:00): hotel Orlík – Siko Music Fest 2019

To nejlepší přijde večer a sice Siko Music Fest 2019! Nenechte si ujít hudební vystoupení na podiu přímo před hotelem. Vytvořte s kolegy burácející publikum a užijte si společně večer ve víru hudby a tance…!

 1. První kapela Vám nabídne oslnivou show plnou žánrových i kostýmních proměn(19:00 – 21:00) – TIMBRE MUSIC
 2. Jako druhou kapelu jsme pro Vás připravili strhující electro-swing, který večer promění v jedinečnou party! (21:30 – 23:00) – MOVEBREAKERS

 

OBČERSTVENÍ – SOBOTA:

Jsme si vědomi nedostatků ohledně občerstvení na posledním SIKO víkendu 2018, za které se ještě všem účastníkům opětovně omlouváme a doufáme, že letos proběhne nejen občerstvení ale i vše ostatní ke spokojenosti všech zúčastněných.

 • Oběd na pobočce v Čimelicích (11:00 – 14:00) – pouze pro předem nahlášené v rámci registrace na SIKO víkend 2019.
 • Snídaně probíhají pro všechny nocležníky vždy v hlavní budově hotelu Orlík (sobota 08:00 – 10:00, neděle 08:00 – 11:00).
 • V průběhu odpoledne a večera bude zajištěno studené i teplé občerstvení (2x stánek s grilováním, coffee break, raut).
 • Nápoje v sobotu (pivo, víno, nealko, káva) jsou hrazeny firmou. Ostatní nápoje si účastníci hradí sami.
 • Pokud trpíte jakkoukoliv potravinovou intolerancí nebo jste vegetarián, prosím, pošlete nám krátkou zprávu na mail siko@medievum.cz.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

 • Areál hotelu Orlík není v průběhu konání sobotní akce zpřístupněn ostatním návštěvníkům. Z tohoto důvodu vás prosíme, abyste žlutou pásku, kterou obdržíte při registraci, ve vlastním zájmu neztratili. V opačném případě riskujete, že vás obsluha neobslouží a nebudete vpuštěni do námi vyhrazeného prostoru.
 • Na Infostánku na recepci bude přítomen i zdravotník. V případě nutnosti jej neváhejte kontaktovat.
 • Máme zajištěného fotografa, který bude akci průběžně dokumentovat. Pokud si nepřejete být dokumentován/a, domluvte se na místě přímo s fotografem, případně nás informujte při registraci. Svým podpisem při registraci souhlasíte se zveřejněním fotografií v rámci intranetu firmy Siko. Děkujeme!

 

CO S SEBOU:

 • - Dobrou náladu a pozitivního ducha;
 • - Průkaz totožnosti (OP či pas);
 • - Dálniční známku CZ (SK);
 • - Hotovost v české měně;
 • - Pro slovenské kolegy: doporučujeme uzavřít cestovní pojištění do zahraničí;
 • - Krém s UV faktorem, repelent, pokrývku hlavy;
 • - Plavky;
 • - Odpovídající oděv a obuv s ohledem na předpověď počasí a na sportovní aktivity, na které jste se přihlásili (příp. jogamatku);
 • - Teplejší oblečení na večer;
 • - Osobní léky, pokud nějaké užíváte;

 

BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA:

Prosíme, seznamte se s uvedenými bezpečnostními pravidly. Při registraci vás požádáme o podpis, který bude považován za souhlas s níže uvedeným.

 • - V rámci programu je povoleno pohybovat se jen ve vymezených prostorách, porušení zákazu vstupu činí osoba na vlastní nebezpečí a vlastník objektu, prostor ani organizátor nenese odpovědnost za újmy na zdraví a životě nebo škody na majetku tímto způsobené.
 • - Za věci odložené mimo prostory k tomu vymezené nenese vlastník objektu ani organizátor hmotnou odpovědnost.
 • - Je zakázáno používat vystavené rekvizity a mechanická zařízení v místě realizace akce bez přítomnosti odpovědného instruktora. Porušení tak činí osoba na vlastní nebezpečí a vlastník objektu ani organizátor nenese odpovědnost za újmy na zdraví a životě nebo škody na majetku tímto způsobené.
 • - Vzhledem k možnému výskytu klíšťat doporučujeme použít repelent.
 • - Osoby se účastní programu dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí, dle svých psychických a fyzických možností či omezení.
 • - Vstup do vody je zakázán osobám, které neumí plavat či jsou v podnapilém stavu.

Organizátor není odpovědný za škodu (na majetku, zdraví či životě) vzniklou účastníkům akce v důsledku nebo v souvislosti s následujícími skutečnostmi:
- Účastníci akce neuposlechnou pokynů organizátora (a osob Organizátora), nerespektují bezpečnostní pravidla.
- Účastníci akce budou jednat ve stavu ovlivněném požitím alkoholu nebo jiných omamných či psychotropních látek.

Děkujeme, že v rámci bezpečnosti vlastní i ostatních respektujete pravidla.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

V rámci on-line registrace jste poskytli souhlas se zpracováním svých osobních údajů:
- v rozsahu jméno, příjmení, bydliště, emailová adresa, číslo OP
- po dobu následujících 3 měsíců
- pro vnitřní administrativní účely (organizace společenských událostí pro zaměstnance) včetně zasílání sdělení elektronickými prostředky.

Na základě tohoto souhlasu vám budou elektronicky zaslány bližší informace týkající se SIKO víkendu 2019.
Během akce se bude na místě pohybovat fotograf. Svým podpisem při registraci na místě poskytujete souhlas s pořizováním a uveřejněním fotografií s vaší osobou na firemním intranetu. V případě, že s tím výslovně nesouhlasíte, je nutné na místě akce domluvit tuto výjimku přímo s fotografem či pořadatelem akce při registraci.

Těšíme se na viděnou!Za Siko Jitka Kotápišová a Medievum (Adéla a Honza)

V případě dotazů nás kontaktujte: siko@medievum.cz

Datum poslední aktualizace 14. 4. 2019