Zahraniční programy

Turecko

Již několik let se pražská galérka marně snaží najít Toufarův lup, ukrytý v centru Prahy. Staňte se součástí napínavého příběhu. Na své výpravě budete soupeřit nejen s konkurenčními gangy, ale budete čelit i nenadálým situacím, které s sebou nesla doba První republiky.

Strategická hra v přírodě, kde hraje svou roli nejen důvtip hráčů, ale i prvek náhody. Účastníci, jako členové gangů pražské galérky, jsou v neustálém kontaktu mezi sebou a pohybují se na společném herním plánu. Jsou nuceni kooperovat, diplomaticky vyjednávat, ale i svádět mezi sebou souboje.

Španělsko

Slyšeli jste již o tajemných průchodech dimenzemi? Je to celá síť průchodů, které na sebe vzájemně navazují, tzv. Hexagon. Jakmile se v něm zamotáte, často není úniku a jste odsouzeni bloudit v něm navždy…

Týmový závod v přírodě, zaměřený zejména na orientaci v prostoru a vzájemnou spolupráci. Týmy mají k dispozici vysílačky, pomocí nichž mohou v průběhu hry komunikovat s vedoucím hry. Cílem je projít trasu co nejrychleji, najít  4 checkpointy v krajině a pomocí nich zjistit, kde se nachází cíl.

Portugalsko

Po kraji se potulují zbytky starých rytířských řádů a snaží se uchytit, kde se jen dá. Chtějí založit nový špitální řád a vítají do svých řad každého, kdo prokáže svou připravenost a ochotu být nápomocen všem lidem v nouzi. Prokažte, že jste hodni být členy řádu Apise.

Účastníci se stanou novici, kteří se připravují na vstup rytířského řádu. V týmech musí splnit 10 zkoušek, pomyslných ctností rytířského řádu, jež představují nové hodnoty firmy. Přenesenou formou se při programu seznámí a přijmou za svou novou firemní vizi svého zaměstnavatele.

Mallorca

Přijměte srdečné pozvání na středověkou tvrz Malešov. Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si řemesla našich předků, zastřílet si z dobývacích praků či zkusit vaření v černé kuchyni. Celý den Vás budou bavit naši šermíři, kejklíři a hudebníci.

Týmový nebo individuální program plný středověkých aktivit, v nichž si hosté vyzkouší stará řemesla i bojové techniky. V jednotlivých aktivitách účastníci získají vždy jednu z indicií k nalezení „prokletého“ pokladu. Program obohacuje mnoho dobových vystoupení k pobavení dospělých i dětí.

 Malta

Přeneste se na jeden den do automobilových boxů a staňte se zkušenými piloty závodních strojů. Vyzkoušejte si přeneseně zběsilou jízdu na nejrychlejších strojích světa a zažijte pomalu stoupající hladinu adrenalinu, která Vás v zápalu hry zcela pohltí.

Akci jsme realizovali pro klienta, který je mimo jiné i sponzorem závodní stáje F1. Design akce i doprovodný program jsme navrhli na téma rychlé jízdy a úspěchů v závodech. Toto téma korespondovalo i s pracovním tématem konference, která byla pořádaná pro obchodní zástupce.

 Slovinsko

Poznejte stověžatou Prahu trochu jinak! Vydejte se po stopách tajemné legendy Aurum fluens, jejíž odhalení se skrývá někde v zapadlých uličkách. Dobře se dívejte, jste-li všímaví a bystří, odměna Vás jistě nemine!

Bojová hra přímo v centu Prahy, která účastníky seznámí netradiční formou s historii a památkami našeho hlavního města. Týmy nebo jednotlivci navštěvují významné památky města, kde luští šifry, které jim napovídají další cestu a vedou je až k odhalení Aurum fluens. Aurum fluens můžeme připravit i pro jakékoliv jiné město.

 Chorvatsko

Vědci v budoucnosti se snaží najít původní zdroj nákazy a vysílají do minulosti průzkumníky, kteří získají informací o armádě 12ti opic. Jeden z cestovatelů zjistil, že virus, který zahubil většinu lidstva byl kultivován již v 90tých letech někde v Čechách.

Týmová bojová hra ve městě (a přírodě) s prvky detektivního příběhu. Účastníci v rámci jednoho týmu postupně shromažďují jednotlivé indicie, které napomáhají k nalezení 12ti nádob s protilátkou. Tým má svůj doprovod v podobě fotografa, který však nijak do příběhu nezasahuje.

 Rakousko – VIP lyžování

Píše se rok 1495. Dávno odezněl zvuk zbraní a zpěv bratříků, kteří táhli krajem a hlásali silou svou víru. Zdá se, že Koruna česká je v dobrých rukou krále Vladislava a mír panuje naší zemi. Přijměte pozvání na velkolepý hodokvas, který uspořádáme na Vaší počest.

Středověká hostina, při které nechybí kvalitní a strhující zábava. Program zahrnuje konferenciéra, rytířský turnaj  s možností vsadit si na svého favorita, ukázky a výuka historických tanců, vystoupení orientální tanečnice, živou středověkou hudbu, možnost vyzkoušet si zbroj a náčiní žoldáků a středověké hazardní hry.

 Slovensko – Chopok

Staňte se hosty velkolepé a pompézní slavnosti a vychutnejte si večer v přítomnosti šlechetných mušketýrů, sličných dvorních dam, ale i operních pěvců a dalších dvořanů, kteří Vás provedou okouzlujícím večerem.

Stěžejním tématem večera je baroko, jehož doba je charakteristická nejen velmi expresivním uměleckým projevem, ale i pořádáním okázalých a bujarých oslav. V průběhu večera se před zraky hostů objeví tanečníci, šermíři, hudebníci, zpěváci, trubači a oživlé sochy. Na závěr programu je připraven unikátní barokní ohňostroj.

 Itálie

Už jste někdy zkoušeli hod počítačem do dálky, mailovou štafetu ve sprintu, nebo boj o šéfovu kravatu? Všechny tyto disciplíny absolvujete jako člen výpravy borců na mezinárodní sportovní události, kterou sleduje celý svět

Program je koncipován jako netradiční forma soutěžního klání, inspirovaného olympijskými hrami. Soutěžit se však bude v disciplínách využívajících kancelářské potřeby jako rekvizity a sportovní náčiní. Celá akce se nese v parodickém duchu a představuje pro účastníky především společně strávené chvíle.

Thajsko

Zažijte atmosféru mořských vlků alespoň na jeden večer. Oblečte se do uniformy a připravte si několik frází ze života námořníků. Určitě se vám budou hodit.

Program je koncipován v námořnickém duchu. Celým večerem provází zkušení konferenciér – Kapitán, jenž uvádí nejen jednotlivé vstupy, ale zároveň pečuje o hladký průběh plavby spolu se svým plavčíkem.

 Dominikánská Republika

V šéfově pracovně nefungují přístroje a všechno je v nepořádku. Přijďte tomu na kloub a staňte se součástí skupiny, která se snaží odhali záhadu fantoma, řádícího u vás v kanceláři.

Event přímo u Vás v kancelářích. Prostor kanceláří, který má zaměstnanec spojený jen s prací se stane na jeden den hřištěm. Zážitky spojené s hrou v pracovním prostředí přinesou jiné, uvolněné zkušenosti v prostředí, které bylo doposud jen místem k práci.