Jarní inspirace 2013

Spojte odborné procesní a inovační školení s outdoor programem.

Školení Lean Six Sigma + Outdoor

Spolu s naším partnerem, společností Capability, jsme pro Vás připravili inovační kombinaci školení procesně zlepšovacích metod doplněnou o outdoorový program. Nejen, že ušetříte náklady a čas oproti variantě, kdybyste realizovali obě akce zvlášť, ale zároveň díky unikátnímu propojení nezůstane jen u teorie a nově nabité dovednosti si zároveň vyzkoušíte v praxi.

Školení procesně zlepšovacích metod se běžně koná ve školících místnostech.  Nabízíme alternativní formu školení, která účastníky vytrhne z reality běžného pracovního života a umožní vnímat školenou látku intenzivněji.

Konferenční sál jsme vyměnili za přírodu, kde je současně připraven zážitkový outdoor program, jenž se soustředí na tématiku zlepšování procesů pomocí metodiky Lean Six Sigma.

Školení Inovace + Outdoor

Během našeho ojedinělého programu zažijí účastníci mnoho způsobů myšlení, které lze později přeměnit na úspěšná, inovativní řešení. Inspirace a kreativita totiž často přichází v novém a neotřelém prostředí, které je vzdáleno stereotypu každodenní práce.

Program navíc využívá konkrétních témat z reálného pracovního prostředí účastníků a vysvětluje tématiku inovací na známých a pochopitelných příkladech.

Čím jsou programy unikátní

Účastníci v jednom programu absolvují školení, prostřednictvím něhož získávají potřebné dovednosti pro zlepšování procesů na svých pracovních pozicích nebo dovednosti v oblasti inovací a kreativního myšlení při dosažení konkrétních výsledků a zároveň teambuilding, který podporuje sounáležitost skupiny, komunikaci, kooperaci a poznání se navzájem v neformální rovině.

Nepočítejte s tím, že budete celý den sedět a poslouchat. Čeká vás pohyb v přírodě, týmové aktivity a hry s praktickými ukázkami školených technik.

Capability – náš partner pro školení Lean Six Sigma

Capability s.r.o. je poradenská firma zaměřující se na poskytování poradentsví a školení s cílem zajistit kvalitu a flexibilitu dodávek. Hlavní aktivitou je implementace procesního zlepšování metodikou Lean Six Sigma, řízení změn a inovací.

Reference Capability od Accenture

„Vřele doporučuji Vaše školení dalším společnostem. Školení mi pomohlo vidět procesy v mé práci v novém světle, myslet kriticky a nalézat řešení jak dělat věci lépe. Školení bylo velmi dobře zorganizováno. Školitel měl odpovídající znalosti a výborné prezentační dovednosti. Jedno z nejlepších školení, které jsem zatím absolvovala. Děkuji.“

Irina Jurikova, Accenture Business Services Prague, Gallia CFM

Aurum Fluens

Počet osob: 5 – 50 (max 5 týmů)
Poba trvání: 2-5 hod. (dle vybrané trasy)
Lokace: Stará Praha (lze realizovat i v jiných městech)
Příběh:
„Mezinárodní výzkumná organizace Globe-Search pracuje již několik let na odhalení tajemství skrývajícího se kdesi ve staré Praze.
Jde o tajemnou esenci nazývanou „Aurum fluens“, která má údajně zázračné účinky. Jeden z klíčových pracovníků (P.M) přijde během své práce na to, že organizace chce výsledky výzkumu prodat pro vojenské účely. Rozhodne se tedy hledat na vlastní pěst a zabránit zneužití tekoucího zlata. Jelikož se však ocitl ve smrtelném nebezpečí, hledá odvážlivce, kteří mu v jeho snažení pomohou…“
Popis:
Bojová šifrovací hra v městském prostředí využívá důvtip, napětí a koordinaci týmů. Dle postupně získaných instrukcí se týmy vydají na neznámou cestu po staré Praze. Po celou dobu je s nimi v kontaktu neznámý zadavatel úkolu (P.M.), který společně se svými asistenty koordinuje jejich misi.

Úkolem týmů je postupně obejít jednotlivá zastavení, která jim prozradí další směr a zároveň vyluštit šifru. Pokud tým potřebuje nápovědu, může kontaktovat SMS „rádce“ (P.M.), který jim předá nápovědu.

Teamspirit Africká výprava

Počet osob: 10 – 30
Doba trvání: 1 den (doporučujeme s noclehem)
Lokace: Dle vašeho výběru
Příběh:
„Vydejte se na dobrodružnou výpravu do daleké Afriky. Vyzkoušíte si lov lukem, přechod krokodýlí řeky nebo tekutých písků i egyptské stavitelství. Získejte klíče od pokladnice mudrců, kde na vás čeká zasloužená odměna. Večer, až se zažehnou svíce, se naučíte, jak se dorozumívali naši předkové.“
Popis:
Teambuildingový program spojující v sobě outdoor aktivity a bubenický workshop. Týmy v odpolední části absolvují 4 soutěžní aktivity, v nichž prověříme schopnost koordinace a komunikace jejich členů. Nejlepší tým bude posléze odměněn.

Večerní bubenický workshop je originální program spojující v sobě prvky pasivní i aktivní zábavy, během něhož si účastnící vyzkouší hru na africký buben djembe. Pod vedením zkušeného lektora se naučí základní údery a poté společně zahrají jednoduché, ale velmi působivé rytmy.

 

Naše další zajímavé projekty:

Pivní degustace

Doprovodný program na firemní a společenské akce

Všem milovníkům zlatavého moku přinášíme zážitkovou degustaci piv z malých a mikropivovarů.

Dozvíte se o historii vaření piva, osaháte si jednotlivé suroviny a pivovarnické náčiní, ochutnáte nejrůznější pivní styly (Ležák, Weizzen, Ale, Stout apod.), ale také se budete moci zúčastnit několika soutěží a vyhrát stylové odměny.

V rámci degustací můžeme zajistit i dárkové balení pivních speciálů, či jiné Pivní dárky.

Minitanky

RC tankové bitvy pro Vaše firemní akce, rodinný den, sportovní událost, den otevřených dveří nebo jiný stylový event

První a jediná atrakce svého druhu v České republice.

Zažijte tankovou bitvu až 6ti strojů najednou. Tanky na dálkové ovládání střílí infra červený paprsek, kterým zasahují ostatní stroje. Každý tank má 6 životů, poté je vyřazen ze hry. Máme několik variant bitevních polí a her.

Pro nejlepší tankisty máme připraveny stylové odměny.

Možná vás zaujmou naše oblíbené lokality:

Tvrz Malešov

Místo pro rodinné dny, teambuildingy, setkání s klienty a obchodními partnery, svatby, ale i netradiční konference a promo akce, školení, workshopy, oslavy

Středověká tvrz Malešov ze 14. století je situována na skalním výběžku nad údolím řeky Vrchlice nedaleko Kutné Hory.

V interiéru se nachází 3 zrekonstruované dobové sály, jedna z mála plně funkčních středověkých kuchyní, dále stylový bar, ale i moderní sociální zařízení. Veškeré vybavení je stylizováno do období pozdního středověku, návštěvník se tak lehce ocitne v dobách dávno minulých a může zde vstřebávat romantickou atmosféru tohoto místa.

Pro své jedinečné kouzlo si získala řadu obdivovatelů, věříme, že si zaslouží i Vaši pozornost.

Farma Levín

Místo ideální pro outdoorové akce, teambuildingy, promo kace, setkání s klienty a obchodními partnery

Farma Levín díky své výborné dostupnosti, nádhernému okolí nabízí možnosti pronájmu prostor pro různé outdoor firemní a společenské akce.

Okouzlující všudypřítomná zeleň a ničím nerušený klid Vám zajistí nezapomenutelné chvíle.

Zdejší stáje, nekonečné pastviny, i samotný statek jsou vhodnou kulisou i pro natáčení reklamních spotů, fotografování produktů atd.

Spojte se s námi a přesvědčte se sami.