Tématické Vánoční večírky

Plánujete letos uspořádat vánoční či novoroční večírek pro své kolegy a obchodní partnery? Ať už přemýšlíte o hektickém prosinci, nebo klidnějším lednu, vězte, že Vám i letos rádi vyjdeme vstříc a s organizací pomůžeme. Stačí se s námi spojit.

Vánoční zvyky

Nalaďte se na příjemnou a uvolněnou předvánoční atmosféru, kterou pro Vás připravíme ve vhodné restauraci.
Zvyky: lití olova, lodičky, omotávání stolu provazem, rozmačkávání ořechu prostředníčkem, hledání vlastního stínu, vánoční hudba

Čas: cca 2 hod
Pax: min. 10-120
Cena od: 16 500,- Kč + DPH

Tajemství kostelů

Krátká bojová hra po Staré Praze, kdy tým/týmy projdou postupně 5 zastavení, která jim prozradí další směr jejich cesty. V průběhu hry týmy luští šifry za pomoci smart phonů. V závěru odhalí místo konání vánočního večírku. Týmy mohou závodit na čas, nejrychlejší pak bude odměněn.

Čas: cca 2 hod
Pax: 6-30 (1-4 týmy)
Cena od: 23 500,- Kč + DPH

 Okno do minulosti

Večírek ve středověkém duchu.
Program: ceremoniální tanec pavana, řetězový tanec branl se zapojením hostů, rytířský turnaj s možností vsadit si na svého favorita a vyhrát tak odměnu, středověké hry, orientální tanec, doboví muzikanti, dárek na památku

Čas: cca 3 hod
Pax: 20-200
Cena od: 22 500,- Kč + DPH

 Vzhůru na palubu

Party v námořním duchu kde jinde než na parníku! Nechte se okouzlit krásou zimní Prahy zahalené do temné noci.
Program: welcome drink Lighthouse (se svítící kostkou), vědomostní kvíz, soutěž ve vázání uzlů, ohňová show, hudební produkce, zábava až do půlnoci.

Čas: cca 2,5 hod
Pax: 70-120
Cena od: 32 500,- Kč + DPH
Možnost plavby 32 000,- Kč + DPH

Herna

Pro zpestření večerního posezení zajistíme vybrané aktivity, kterých se můžete zúčastnit dobrovolně ve 4-členných týmech.
Přehled her: Cuboro (stavba dráhy pro kuličku), Tangram (stavba obrazců dle předlohy), Lovec světla (postřeh jednotlivce), Maxi Jenga (stavba co největší věže), WeyKick (stolní fotbal)

Čas: cca 2 hod
Pax: min. 20 (5 týmů)
Cena od: 12 500,- Kč + DPH

Minitanky

RC tankové bitvy – jediná atrakce v ČR. Staňte se na chvíli posádkou tanku a pokuste se se svými kolegy proniknout do nepřátelských linií.
Tanky se ovládají dálkově a střílí infračervený paprsek, kterým zasahují ostatní stroje. Každý tank má 6 životů. Možnost souboje až 6ti tanků najednou.

Čas: cca 2,5 hod
Pax: min. 10
Cena od: 8 000,- Kč + DPH

 Pivní degustace

Máte rádi pivo a chcete se o něm dozvědět něco víc a přitom ochutnat různé styly? Vyberte si naši pivní degustaci.
Složení programu: historie a technika pivovarnictví vč. ukázky ingrediencí a pomůcek, představení pivních stylů (lager, weizzen pale ale, lager, stout), degustace, pivní kvíz a ochutnávka piv po slepu

Čas: cca 2 hod
Pax: min. 10
Cena od: 14 500,- Kč + DPH

 Mikulášská

Loutková pohádka O kováři Mikešovi. Pro malé ratolesti a jejich rodiče doporučujeme pohádku na motivy Boženy Němcové, o putování kováře Mikeše a jeho kamaráda Bobeše.
Následuje Mikulášská nadílka (čertovské dovádění, povídání o čertech, tanec, hry, dárky, zlatý déšť pro štěstí, andělský taneček).

Čas: 2 hod
Pax: max. 80
Cena od: 13 500,- Kč + DPH
Dárky: v režii klienta

POZN.:
Veškeré programy a další služby pro Vás samozřejmě rádi připravíme i mimo Prahu.
Ceny zahrnují: kompletní přípravu a realizaci daného programu.
Ceny nezahrnují: catering, nápoje, DPH, případnou dopravu a náklady spojené s realizací mimo Prahu.
Dle domluvy zařídíme i další služby: pronájem prostor, dopravu, ubytování, hostess servis, tiskové a grafické služby, firemní dárky apod.