Další příklady našich programů

Pražská galérka

Již několik let se pražská galérka marně snaží najít Toufarův lup, ukrytý v centru Prahy. Staňte se součástí napínavého příběhu. Na své výpravě budete soupeřit nejen s konkurenčními gangy, ale budete čelit i nenadálým situacím, které s sebou nesla doba První republiky.

Strategická hra v přírodě, kde hraje svou roli nejen důvtip hráčů, ale i prvek náhody. Účastníci, jako členové gangů pražské galérky, jsou v neustálém kontaktu mezi sebou a pohybují se na společném herním plánu. Jsou nuceni kooperovat, diplomaticky vyjednávat, ale i svádět mezi sebou souboje.

Hexagon

Slyšeli jste již o tajemných průchodech dimenzemi? Je to celá síť průchodů, které na sebe vzájemně navazují, tzv. Hexagon. Jakmile se v něm zamotáte, často není úniku a jste odsouzeni bloudit v něm navždy…

Týmový závod v přírodě, zaměřený zejména na orientaci v prostoru a vzájemnou spolupráci. Týmy mají k dispozici vysílačky, pomocí nichž mohou v průběhu hry komunikovat s vedoucím hry. Cílem je projít trasu co nejrychleji, najít  4 checkpointy v krajině a pomocí nich zjistit, kde se nachází cíl.

Řád Apise

Po kraji se potulují zbytky starých rytířských řádů a snaží se uchytit, kde se jen dá. Chtějí založit nový špitální řád a vítají do svých řad každého, kdo prokáže svou připravenost a ochotu být nápomocen všem lidem v nouzi. Prokažte, že jste hodni být členy řádu Apise.

Účastníci se stanou novici, kteří se připravují na vstup rytířského řádu. V týmech musí splnit 10 zkoušek, pomyslných ctností rytířského řádu, jež představují nové hodnoty firmy. Přenesenou formou se při programu seznámí a přijmou za svou novou firemní vizi svého zaměstnavatele.

Hostem hradního pána

Přijměte srdečné pozvání na středověkou tvrz Malešov. Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si řemesla našich předků, zastřílet si z dobývacích praků či zkusit vaření v černé kuchyni. Celý den Vás budou bavit naši šermíři, kejklíři a hudebníci.

Týmový nebo individuální program plný středověkých aktivit, v nichž si hosté vyzkouší stará řemesla i bojové techniky. V jednotlivých aktivitách účastníci získají vždy jednu z indicií k nalezení „prokletého“ pokladu. Program obohacuje mnoho dobových vystoupení k pobavení dospělých i dětí.

 Get Moving

Přeneste se na jeden den do automobilových boxů a staňte se zkušenými piloty závodních strojů. Vyzkoušejte si přeneseně zběsilou jízdu na nejrychlejších strojích světa a zažijte pomalu stoupající hladinu adrenalinu, která Vás v zápalu hry zcela pohltí.

Akci jsme realizovali pro klienta, který je mimo jiné i sponzorem závodní stáje F1. Design akce i doprovodný program jsme navrhli na téma rychlé jízdy a úspěchů v závodech. Toto téma korespondovalo i s pracovním tématem konference, která byla pořádaná pro obchodní zástupce.

 Aurum fluens

Poznejte stověžatou Prahu trochu jinak! Vydejte se po stopách tajemné legendy Aurum fluens, jejíž odhalení se skrývá někde v zapadlých uličkách. Dobře se dívejte, jste-li všímaví a bystří, odměna Vás jistě nemine!

Bojová hra přímo v centu Prahy, která účastníky seznámí netradiční formou s historii a památkami našeho hlavního města. Týmy nebo jednotlivci navštěvují významné památky města, kde luští šifry, které jim napovídají další cestu a vedou je až k odhalení Aurum fluens. Aurum fluens můžeme připravit i pro jakékoliv jiné město.

 12 Opic

Vědci v budoucnosti se snaží najít původní zdroj nákazy a vysílají do minulosti průzkumníky, kteří získají informací o armádě 12ti opic. Jeden z cestovatelů zjistil, že virus, který zahubil většinu lidstva byl kultivován již v 90tých letech někde v Čechách.

Týmová bojová hra ve městě (a přírodě) s prvky detektivního příběhu. Účastníci v rámci jednoho týmu postupně shromažďují jednotlivé indicie, které napomáhají k nalezení 12ti nádob s protilátkou. Tým má svůj doprovod v podobě fotografa, který však nijak do příběhu nezasahuje.

 Okno do minulosti

Píše se rok 1495. Dávno odezněl zvuk zbraní a zpěv bratříků, kteří táhli krajem a hlásali silou svou víru. Zdá se, že Koruna česká je v dobrých rukou krále Vladislava a mír panuje naší zemi. Přijměte pozvání na velkolepý hodokvas, který uspořádáme na Vaší počest.

Středověká hostina, při které nechybí kvalitní a strhující zábava. Program zahrnuje konferenciéra, rytířský turnaj  s možností vsadit si na svého favorita, ukázky a výuka historických tanců, vystoupení orientální tanečnice, živou středověkou hudbu, možnost vyzkoušet si zbroj a náčiní žoldáků a středověké hazardní hry.

 Ostrov pokladů

Vydejte se na námořní cestu kolem světa. Najděte všechny ztracené majáky, v nichž se skrývají klíče od truhel na bájném ostrově pokladů. Získejte heslo pro vstup na ostrov a poklad je váš.

Týmová soutěž a lá pevnost Boyard. Týmy po osmi plní různé úkoly a luští šifry. Za každý splněný úkol tým obdrží klíč od pokladnice nebo indicii pro vyluštění hesla nutného pro vstup na ostrov, kde se nachází několik pokladů. Týmy nesoutěží proti sobě, ale každý se snaží sám za sebe získat co nejvíce klíčů od pokladů.

 Dračí lodě

Staňte se na jedno odpoledne závodníky na dračích lodích. Dejte se dohromady, natrénujte ovládání lodi a zvítězte v závěrečném závodu. Není to o síle a vytrvalosti, ale hlavně o společné souhře.

Hlavní částí programu je plavba na Dračích lodích, trénink kooperace a závod mezi jednotlivými posádkami. Na břehu čeká posádky několik soutěžních aktivit, které jim pomohou získat body do celkové soutěže. Během programu se také dozvíte něco z historie Dračích lodí a jejich závodů.

 Barokní imaginace

Staňte se hosty velkolepé a pompézní slavnosti a vychutnejte si večer v přítomnosti šlechetných mušketýrů, sličných dvorních dam, ale i operních pěvců a dalších dvořanů, kteří Vás provedou okouzlujícím večerem.

Stěžejním tématem večera je baroko, jehož doba je charakteristická nejen velmi expresivním uměleckým projevem, ale i pořádáním okázalých a bujarých oslav. V průběhu večera se před zraky hostů objeví tanečníci, šermíři, hudebníci, zpěváci, trubači a oživlé sochy. Na závěr programu je připraven unikátní barokní ohňostroj.

 Kanceláriáda

Už jste někdy zkoušeli hod počítačem do dálky, mailovou štafetu ve sprintu, nebo boj o šéfovu kravatu? Všechny tyto disciplíny absolvujete jako člen výpravy borců na mezinárodní sportovní události, kterou sleduje celý svět.

Program je koncipován jako netradiční forma soutěžního klání, inspirovaného olympijskými hrami. Soutěžit se však bude v disciplínách využívajících kancelářské potřeby jako rekvizity a sportovní náčiní. Celá akce se nese v parodickém duchu a představuje pro účastníky především společně strávené chvíle.

Loď

Loď je symbol, který vždy v historii posouvala lidstvo k novým objevům a poznatkům. Loď, která zároveň nutila své stavitele k tomu, aby vymýšleli stále nová technická zdokonalení, která pomohou plout rychleji, bezpečnějí a zdolávat větší vzdálenosti.

Týmová hra plná úkolů zaměřených na kooperaci, koordinaci a schopnost najít rychlé a efektivní řešení. V každém úkolu týmy získávají pomyslné stavební kameny lodi. Hlavním úkolem účastníků je stavba lodě jako společného díla. Loď se “staví” technikou kašírování na předem připravenou drátěnou kostru.

 Postřižinské hrátky

Uvařit dobré pivo není jen tak. Chce to um, zkušenosti, ale hlavně srdce! Jedině ten, kdo děla pivo s láskou, získá obdiv štamgastů a stane se uznávaným mistrem sládkem. Protože věří, že jeho dílo, kudy teče, tudy léčí.

Účastníci rozdělení do týmů absolvují postupně několik aktivit, v nichž soutěží vždy dva týmy naráz. Cílem je nasbírat co nejvíce bodů (pivní zátky). Tým s nejvíce body vyhrává odměnu. Aktivity jsou inspirované filmem Postřižiny a tématem pivovarnictví. Při programu se pracuje s reálnými pivovarnickými rekvizitami.

Vzhůru na palubu

Zažijte atmosféru mořských vlků alespoň na jeden večer. Oblečte se do uniformy a připravte si několik frází ze života námořníků. Určitě se vám budou hodit.

Program je koncipován v námořnickém duchu. Celým večerem provází zkušený konferenciér – Kapitán, jenž uvádí nejen jednotlivé vstupy, ale zároveň pečuje o hladký průběh plavby spolu se svým plavčíkem.

 Práce hrou

V šéfově pracovně nefungují přístroje a všechno je v nepořádku. Přijďte tomu na kloub a staňte se součástí skupiny, která se snaží odhalit záhadu fantoma, řádícího u vás v kanceláři.

Event přímo u Vás v kancelářích. Prostor kanceláří, který má zaměstnanec spojený jen s prací, se stane na jeden den hřištěm. Zážitky spojené s hrou v pracovním prostředí přinesou jiné, uvolněné zkušenosti v prostředí, které bylo doposud jen místem k práci.

 Večer v oblacích

Přijměte pozvání na letovou plochu restaurace, kde pro Vás připravíme neobvyklý večírek. Všudypřítomnou náladu leteckého klubu jistě umocní kvalitní doutník z naší ochutnávky a podmanivý hlas zpěvačky Lucie.

Firemní párty na téma historie vzduchoplavby. Připravíme pro Vás nejen stylový doprovodný program, ale i plno soutěží s Vašimi vlastními létajícími stroji.

 Amazonské zlato

Neúnavní dobrodruhové se stále vypravují na dlouhé cesty za poklady s vidinou věčné slávy a nekonečného bohatství. Pronikněte do hlubokých končin amazonských lesů, třeba právě na Vás čeká poklad plný zlata…

Týmová hra v přírodě, jež se odehrává v prostředí Amazonie. Týmy se snaží najít a donést do cíle co největší poklad. Úspěch Záleží jen na jejich kooperaci.