Co děláme

Dokážeme proměnit i všední akci v nezapomenutelný zážitek.

Pro ty z Vás, co si rádi eventy připravujete a organizujete sami, nově nabízíme odbornou externí spolupráci ve formě konzultací.

V poslední době se totiž čím dál častěji setkáváme s tím, že si řada firem chce pořádat akce víceméně vlastními silami, ale často jim chybí čas i kapacita vymýšlet stále něco nového.

A pokud již nápad mají, nejsou si vždy jisti, zda je to ono. Nebojte se tedy i v tomto případě oslovit profesionály.

S námi se máte od čeho odrazit!

Stávající situaci probereme a následně Vám rádi vymyslíme téma či příběh eventu, dáme dohromady koncept, připravíme scénář a poradíme s čím bude potřeba. Samotnou realizaci Vám po dohodě přenecháme.

Naše cena se odvíjí od počtu hodin, které vám věnujeme.

Hodinová sazba 900,- Kč bez DPH.

Chcete posílit tým, zlepšit komunikaci nebo odhalit, kde to skřípe?

Naše programy jsou postavené přesně podle Vašich potřeb.

Úspěšně spolupracujeme s kouči, díky nimž umíme teambuilding obohatit o dlouhodobou a systematickou práci s účastníky akce.

Od řadových zaměstnanců až po top manažery a majitele firem nabízíme účinou pomoc v oblasti komunikace, budování a restrukturalizaci pracovního týmu, hledání nové firemní vize a cílů.

Příklad programu – Řád Apise

Po kraji se potulují zbytky starých rytířských řádů a snaží se uchytit, kde se jen dá. Chtějí založit nový špitální řád a vítají do svých řad každého, kdo prokáže svou připravenost a ochotu být nápomocen všem lidem v nouzi.

Účastníci jsou novici rytířského řádu. Musí splnit 10 zkoušek, jež představují nové hodnoty firmy. Přenesenou formou tak přijmou za svou vizi svého zaměstnavatele.

Další příklady našich programů…

Přemýšlíte, jak vyladit a upevnit vztahy mezi zaměstnanci, či podpořit sounáležitost s pracovní skupinou?

Společné zážitky účastníkům našich programů pomohou poznat se i z jiné než pracovní perspektivy. Skrze týmové aktivity posílíme vědomí skupiny jako celku a její identifikaci s firemní kulturou.

Příklad programu – Pražská galérka

Již několik let se pražská galérka marně snaží najít Toufarův lup, ukrytý někde v centru Prahy. Staňte se součástí napínavého příběhu. Na své výpravě budete soupeřit nejen s konkurenčními gangy, ale budete čelit i nenadálým situacím, které s sebou nesla doba první republiky.

Strategická hra v přírodě, kde hraje svou roli nejen důvtip hráčů, ale i prvek náhody. Účastníci jsou v neustálém kontaktu mezi sebou. Jsou nuceni kooperovat, diplomaticky vyjednávat, ale i svádět mezi sebou souboje.

Další příklady našich programů…

Abyste se mohli plně věnovat odborné stránce konference, nechte organizační přípravu na nás. Zajistíme kompletní servis včetně technických i tlumočnických požadavků.

Pravidelná setkání s klienty i Vašimi partnery jsou pro Váš business klíčová. Věnujte se upevňování stávajících a navazování nových obchodních vztahů, my Vám pro to připravíme ideální podmínky.

Příklad programu – Get Moving

Přeneste se na jeden den do automobilových boxů a staňte se zkušenými piloty závodních strojů.

Akci jsme realizovali pro klienta, který je sponzorem závodní stáje F1. Design akce i doprovodný program jsme navrhli na téma rychlé jízdy a úspěchů v závodech. Toto téma korespondovalo i s pracovním tématem konference, která byla pořádaná pro obchodní zástupce.

Další příklady našich programů…

Slavíte výročí firmy, úspěšný projekt nebo konec roku?

Ať už je důvodem Vaší akce cokoliv, připravíme Vám party ve velkém stylu!

Navrhneme vhodné místo, téma, dress code, stylové pozvánky i kvalitní zábavu!

Příklad programu – Barokní imaginace

Staňte se hosty velkolepé a pompézní slavnosti a vychutnejte si večer v přítomnosti šlechetných mušketýrů, sličných dvorních dam, ale i operních pěvců a dalších dvořanů, kteří Vás provedou okouzlujícím večerem.

Stěžejním tématem večera je baroko, jehož doba je charakteristická nejen velmi expresivním uměleckým projevem, ale i pořádáním okázalých a bujarých oslav. V průběhu večera se před zraky hostů objeví, tanečníci, šermíři, hudebníci, zpěváci, trubači a oživlé sochy. Na závěr programu je připraven unikátní barokní ohňostroj.

Další příklady nšich programů…

Tématické Vánoční večírky…

Chcete odměnit své zaměstnance netradičním zážitkem?

Lidé si rádi odpočinou od práce a setkají se svými kolegy i mimopracovně. Rodinný den je ideální příležitost k propojení soukromého a pracovního života. Připravíme zábavu nejen pro Vás, ale i pro Vaše ratolesti.

Navíc děti jsou tím nejlepším prostředkem pro ice-breaking…

Příklad programu – Hostem hradního pána

Přijměte srdečné pozvání na středověkou tvrz Malešov. Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si řemesla našich předků, zastřílet si z dobývacích praků či zkusit vaření v černé kuchyni.

Týmový nebo individuální program plný středověkých aktivit. Některé aktivity jsou nebodované, ale týmy za jejich splnění získají jednu z indicií k nalezení „prokletého“ pokladu. Hledaní pokladu je poslední soutěžní disciplínou.

Další příklady našich programů…

Chystáte se uvést na trh nový produkt nebo chcete oslnit novou značkou? K tomu je potřeba přijít s něčím neotřelým, na co hosté jen tak nezapomenou a hlavně o čem média budou psát.

To je pro nás výzva!

Příklad programu – Z ptačí perspektivy

Podívejte se na své budoucí bydlení s nadhledu. Máte možnost na chvíli se odpoutat od země a prohlédnout si vše z ptačí perspektivy.

Prezentace nového developerského projektu. Vše probíhá formou dětského dne se soutěžemi. Hlavní atrakcí je vysokozdvižná plošina, která vynese účastníky do výše, kde proběhne prezentace celého areálu.

Další příklady našich programů…

Připravili jsme pro vás unikátní workshopy.

Při jejich realizaci spolupracujeme se zkušenými profesionály, kteří dodávají našim školením odbornost.

Příklad školení – Lean Six Sigma + Outdoor

Školení procesně zlepšovacích metod se běžně koná ve školících místnostech.

Nabízíme alternativní formu školení, která účastníky vytrhne z reality běžného pracovního života a umožní vnímat školenou látku intenzivněji.

Podrobně o našich workshopech…

Chystáte se přivítat kolegy ze zahraničí nebo se naopak vypravit za dobrodružstvím mimo republiku?

Nově jsme náš tým posílili o zkušeného partnera v oblasti turismu, díky kterému Vám zprostředkujeme služby cestovního ruchu na té nejvyšší úrovni.

Příklad programu – Aurum Fluens

Myslíte si, že opravdu znáte naši metropoli? Jste si jisti?

Poznejte stověžatou Prahu trochu jinak! Vydejte se po stopách tajemné legendy Aurum fluens, jejíž odhalení se skrývá někde v zapadlých uličkách. Dobře se dívejte, jste-li všímaví a bystří, odměna Vás jistě nemine!

Bojová hra přímo v centu Prahy, která účastníky seznámí netradiční formou s historii a památkami našeho hlavního města.

Aurum fluens můžeme připravit i pro jakékoliv jiné město.

Další příklady našich programů…

Chystáte se prožít jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života?

Svatební servis Pinkwedding je určen všem párům, které si nechtějí dělat starosti s přípravami ani s organizací svatebního veselí.

Nabízíme Vám způsob, jak si svatební radovánky skutečně užít, aby se z tak významného dne stala krásná a živoucí vzpomínka.

Vždy záleží, nakolik si přejete podílet se na přípravách osobně, my se postaráme o to ostatní.

Příklad programu – Středověká svatba

Dotkněte se s námi minulosti…

Potěšte sebe a své blízké nevšedním zážitkem a zažijte společně středověkou svatbu se vším všudy.

Sami se obléknete do kostýmů, lahodný mok si vychutnáte z krásných číší a pečínku z dobového nádobí.

Stylová svatba na středověké tvrzi.

Organizace svatby si žádá specifický přístup.

Navštivte prosím projekt Pinkwedding…

Máte již svou oblíbenou lokalitu nebo schopného kolegu, který organizuje event uvnitř firmy? Hledáte jen nějaké zpestření a nové zážitky?

Do vaší akce dodáme ideální doprovodné aktivity.

Záleží jen na Vás, pro co se rozhodnete.

Zkuste třeba minitanky

RC tankové bitvy pro Vaše firemní akce, rodinný den, sportovní událost, den otevřených dveří nebo jiný stylový event.

Více o program Minitanky…

Originální Pivní degustace

Dozvíte se o historii vaření piva, osaháte si jednotlivé suroviny a pivovarnické náčiní, ochutnáte nejrůznější pivní styly.

Více o Pivních degustacích…

Pro Váš event zajistíme veškerý podpůrný servis.

Je tedy na Vás jestli se rozhodnete uspořádat akci na klíč nebo si některou ze služeb zajistíte sami a my se postaráme o vše ostatní.

Pro Vaše akce zajistíme kompletní servis:

 • Moderátory
 • Pronájem prostor
 • Catering
 • Doprovodný program
 • Týmové aktivity a hry pro dospělé i děti
 • Ubytování, doprava
 • Projekční a audio technika
 • Scénografie a výzdoba
 • Mobiliář
 • Hostesky
 • Tlumočnické služby
 • Grafické služby
 • Tištěné podpůrné materiály
 • Pozvánky a registrace
 • Dárky pro hosty
 • Foto a video dokumentace