Nová lokace pro Vaše eventy

Přijměte pozvání na zrekonstruovanou farmu Levín, která se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D1 směr Brno. Krásná okolní příroda nabízí ideální podmínky pro velkokapacitní outdoorové akce. Na rozlehlých pláních je možné uspořádat eventy i pro tisíc a více osob, které jistě uchvátí nádherný výhled na zdejší krajinu.

Součástí areálu je dostihová stáj a s tím související zázemí pro koně. Účastníci akce mají tak jedinečnou příležitost shlédnout unikátní bazén, kde se plaví koně, solárko pro koně nebo se třeba vypravit na exkurzi po dostihové stáji.

Mezi perličku jistě patří klusácké dostihy, které lze uspořádat pouze pro Vaše hosty. Z bezpečné vzdálenosti tribun tak můžete pozorovat a hlavně fandit svému favoritu, na kterého si vsadíte. Akce se mohou nést i trochu v recesistickém duchu, kdy do sulek zapřáhnete vlastní zaměstnance a uspořádate tak vskutku originální závod.

Areál je vhodný jak pro různá setkání se zaměstnanci, klienty či obchodními partnery, rodinné dny, tak i pro charitativní akce, teambuildingové programy, promo akce či VIP eventy.

Ať už zde zrealizujete jakoukoliv firemní či společensku akci, atmosféra koní dodá zdejším eventům punc exkluzivity a vznešenosti. Pokud však neplánujete takto tematicky zaměřený event, nevěšte hlavu.

Na zdejších loukách a v okolních lesích je prostor pro řadu dalších zajímavých aktivit. Namátkou alespoň zmiňme paintball, vznášedla, terénní segway nebo třeba jízda traktorem oblíbená zejména u mladších návštěvníků. Naleznete zde i plochu pro vzlet balónem, který se může stát třešinkou na dortu na Vašem eventu a lze jej koncipovat i jako odměnu pro vítěze v některé ze soutěží.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně pořádání firemních a společenských akcí na farmě Levín: ag. Medievum, info@medievum.cz, 774 555 252