VÁNOČNÍ INSPIRACE 2011

Chystáte se letos uspořádat Mikulášskou či Vánoční party? Rádi Vám vyjdeme vstříc a připravíme pro Vás a Vaše kolegy či obchodní partnery okouzlující a nezapomenutelný večer

Letos pro Vás máme horkou novinku a sice v Čechách dosud nerealizovaný program MINITANKY. Na ploše 3x2m máte jedinečnou příležitost řídit dálkově ovládané minitanky a zahájit palbu proti nepříteli pomocí infra červených paprsků. Neváhejte a zažijte adrenalin na bitevním poli! Prvním pěti zájemcům náleží SLEVA 10% (realizace do 31.1.2012)

Patříte mezi ty, co tradičně před Vánoci nic nestíhají a jsou v permanentním shonu? Pak uspořádejte letošní večírek až po Novém roce a dostanete od nás zajímavou cenu.

Minitanky

RC tankové bitvy pro Vaše firemní akce, rodinný den, sportovní událost, den otevřených dveří nebo jiný stylový event.
První a jediná atrakce svého druhu v České republice.

Staňte se na chvíli posádkou tanku a pokuste se se svými kolegy proniknout do nepřátelských linií.
Zažijte tankovou bitvu až 6 strojů najednou. Tanky na dálkové ovládání střílí infračervený paprsek, kterým zasahují ostatní stroje. Každý tank má 6 životů, poté je vyřazen ze hry.
Máme několik variant bitevních polí a her.
Pro nejlepší tankisty máme připravené stylové odměny.

Navštivte www.minitanky.cz a dozvíte se víc.

Pivní dárky

Nevíte si rady s vánočními dárky nebo si jen tak chcete udělat radost? Zveme Vás do našeho specializovaného e-shopu Pivní dárky.

Všem milovníkům zlatavého moku přinášíme kvalitní zboží s pivní tématikou.
Máte jedinečnou příležitost pořídit dárek pro své blízké, pivní výbavu – vkusné půllitry a tupláky, praktické podtácky a jiné rozmanitosti, jako např. skleněný džbánek až na 16 piv! V naší specializované sekci Pivní literatura naleznete publikace pojednávající nejen o tajemství výroby piva a jeho blahodárných účincích, ale také o regionálních pivovarech. Ani Vaše péče o zevnějšek nemusí přijít zkrátka… nabízíme také pivní kosmetiku.

Tak neváhejte a vstupte, těšíme se na Vaši návštěvu.
www.pivnidarky.cz