Raiffeisenbank

Launch project – prosinec 2012

Chtěl bych vám i celému týmu Medievum s.r.o. velmi poděkovat za skvělý zážitek, který jste nám připravili v rámci zahájení našeho projektu.

Vzhledem k tomu, že se akce účastnili kolegové ze tří firem, včetně generálního ředitelství Raiffeisen stavební spořitelny pana Jeníčka i členů executive týmu Vodafone, pana Malého a Raiffeisenbank, pana Čapka, velmi mi záleželo na bezchybném průběhu celého setkání i tom, aby se všichni kolegové vzájemně poznali a práce na procektu nám tak šla lépe „od ruky“.

Váš tým projevil naprostou profesionalitu nejen během pracovní části setkání, kde jsme požadovali audiovizuální techniku, zajištění zasedacích prostor, občerstvení atd., tak i během večerního programu začínajícího velkým zážitkem na ledním stadionu (mnozí kolegové do poslední chvíle nevěřili, že máme připraveno něco tak velkolepého) a pokračujícího večerním rautem, bubble show a hudbou.

Velmi se těším, že budeme v blízké budoucnosti opět spolupracovat a neváhejte se na mě obrátit kdykoliv, pokud bude třeba vaší práci doporučit dalším kolegům a firmám.

Sw srdečným pozdravem,

Ondřej Slačálek
Ředitel Vodafone aliance
Raiffeisenbank a.s.