Vodafone

Obchodní konference – červenec 2009

Ve dnech 30.-31. července 2009 proběhla na tvrzi Malešov v blízkosti Kutné Hory historicky první konference nepřímého prodeje firemních zákazníků Vodafone.

Na základě doporučení byla přípravou této konference pověřena společnost Medievum a rozhodně jsme nešlápli vedle. Ačkoli se jednalo o naši první spolupráci a zároveň o první konferenci, společnost Medievum přesně splnila náš požadavek na přípravu akce nesoucí se v duchu motta Vodafonu „Děláme věci jinak“.

Spolupráci hodnotím na 1*, zároveň si společnost Medievum nasadila laťku hodně vysoko. Jsme zvědaví, co si připraví příště, protože po naši zkušenosti přípravu další akce opět svěříme společnosti Medievum.

Díky za skvělou spolupráci.

Ing. Petr Novák
Indirect Sales Manager
Vodafone Czech Republic a.s.

Teambuilding – říjen 2007

Poté, co sedm let jezdíme společně na teambuildingy, není jednoduché přijít s něčím, co by se lišilo od předchozích akcí a tým to zaujalo.

Proto jsme byli velmi příjemně překvapeni hodnocením akce „Dobývání tvrze Malešov“ – nálada byla uvolněná, nikdo nebyl do ničeho nucen a přitom se všichni aktivně účastnili a bavili se při tom.

Václav Zadražil
Ředitel, Security a Fraud Management
Vodafone Czech Republic a.s.

Teambuilding – březen 2007

Agenturu Medievum jsme požádali o realizaci teambuildingu. Již během přípravy akce jsme ocenili maximální flexibilitu, profesionální přístup a kreativitu.

Samotný průběh akce předčil naše očekávání. Všichni se nechali strhnout fantastickými hereckými výkony a maximálně se snažili, aby právě jejich tým našel poklad hradního pána.

Strávili jsme nádherný den v přírodě, který vyvrcholil středověkou hostinou s výborným programem.

Obrovský dík patří všem zúčastněným z týmu Medievum, kteří nám zprostředkovali nezapomenutelný zážitek.

Jana Vychroňová
Vodafone Czech Republic a.s.